Apmetāmies uz soliņiem pie savas bibliotēkas vai tuvējos skvēros, sēdējām zālītē (paklājot uz zemes kādu segu) un uz trepītēm. Šādā veidā piesaistījām garāmgājēju un garāmbraucēju uzmanību gan bibliotēkai, gan lasīšanai, gan grāmatai kā vērtībai. Akcijas būtība ir tā, ka mēs visas vienā dienā un vienā laikā to darījām.

Arī šogad, Bibliotēku nedēļas laikā, 25. aprīlī, plkst. 14.00-14.15 aicinu pievienoties šai jaukajai aktivitātei, jo Salaspils novada bibliotēka piedalās! Akcijā var iesaistīt visus lasītājus, kas šajā brīdi ir bibliotēkā. Var iepriekš uzrunāt skolniekus.

Mūsu nākotnes vīzija – Bibliotēku nedēļas ietvaros visas Latvijas bibliotēkas vienlaicīgi uz 15 minūtēm ar saviem lasītājiem vienojas lielos Lasīšanas svētkos “Lasīsim kopā!”.

Lai mums visiem izdevusies Bibliotēku nedēļa!

Interesantākās bildes lūgums iesūtīt – portals@lnb.lv