2019. gada 8. jūnijā no plkst.14.00 līdz 16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā (Lucavsalas sporta un atpūtas parkā) ikviens interesents ir laipni aicināts piedalīties Vispasaules publiskās adīšanas akcijā, kas šajā datumā norisinās visā pasaulē.

 

Publisko adīšanas dienu jeb World Wide Knit in Public Day pasaulē atzīmē kopš 2005. gada. Lai gan adīšana ir nodarbe, ko parasti veic vienatnē, kad, koncentrējoties tikai uz adījumu, var atslēgties no ikdienas problēmām, tomēr vienu reizi gadā ikviens adītājs aicināts iziet ārā no savas ierastās adīšanas vides un atrast sev līdzīgos Vispasaules Publiskās adīšanas pasākumā. Varbūt tieši šajā pasākumā jūs satiksiet savus kaimiņus vai attālus paziņas, par kuriem nemaz nenojautāt, ka viņi ada. Vairāk par publisko adīšanas dienu lasāms adītāju mājaslapā.

 

 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pieaugušo literatūras nodaļas rokdarbu klubiņš „Dzintras Dzīpariņi” Vispasaules publiskajā adīšanas dienā piedalās jau piekto gadu, katrreiz neaprobežojoties tikai ar adīšanu vien, bet aicinot šajā akcijā iesaistīties arī citu rokdarbu pratējus.

 

 Pasākuma programma:

  Saulessargu un citu adītu, tamborētu un izšūtu vasaras aksesuāru ekspresizstāde;

  grāmatzīmju gatavošanas meistarklase;

  savu rokdarbu prezentēšana, pieredzes apmaiņa un jaunu paņēmienu apgūšana.

 

 Adīsim, tamborēsim un izšūsim 8. jūnijā no plkst.14.00 līdz 16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas Pludmales lasītavā (Lucavsalas sporta un atpūtas parkā iepretī sarkanajai glābšanas stacijai)!

 

 Nokļūšana pasākuma teritorijā:

  no Rīgas centra: 19. trolejbuss, 233. minibuss līdz pieturai „Lucavsala”

no Pārdaugavas: 19. trolejbuss, 40. autobuss, 233. minibuss līdz pieturai „Lucavsala”

 

Sliktu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā).

 

Pasākuma laikā uzņemtie foto un video materiāli var tikt publicēti interneta resursos un izmantoti bibliotēkas publicitātes pasākumos.

 

Vairāk informācijas bibliotēkā: tālr. 67181018