27.aprīlī
14.30 – 16.00
Silēzijas Universitātes Bibliotēkzinātnes un zinātniskās informācijas institūts: īsa ieskats darbībā (Promotion of the Institute of Librarianship and Scientific Information)

29. aprīlī
14.30 – 17.30 (2 lekcijas)
• Ekspertsistēmas bibliotēku un informācijas pakalpojumos (Expert systems in library and information services) (45 min.)
• Zināšanu bāzes izveide ekspertsistēmās (Knowledge base organization in expert systems) (45 min.)
• Zināšanu reprezentācija deskriptīvajā loģikā (Knowledge representation in description logics) (90 min.)

30.aprīlī
10.30 – 12.00 (1 lekcija)
• Gramatikas noteikumu lietošana informācijas sistēmu dokumentācijā (The use of grammatical rules in information systems documentation) (45 min.)
• Semantisko pieprasījumu novērtēšana bibliogrāfiskajās datubāzēs (Verification of semantic query in bibliographic database) (45 min.)

Lekcijas notiks angļu valodā.

Lūdzu  pieteikties līdz 22.aprīlim nosūtot šādu info:
• vārds, uzvārds,
• darba vietas nosaukums,
• lekciju apmeklēšanas datums,
uz e-pastu Baibai Holmai: baiba.holma@lu.lv.