Šogad pasākumā piedalīsies 27 izdevniecības, kas pilsētas svētku apmeklētājiem par izdevīgām cenām dos iespēju iegādāties grāmatas, klausāmgrāmatas, ģeogrāfijas kartes, kalendārus, apsveikuma kartītes u.c.

Grāmatu ielas sarīkojumu teltī abas dienas notiks izdevniecību organizēti pasākumi gan pieaugušajiem, gan bērniem, piedāvājot grāmatu prezentācijas, tikšanās ar grāmatu autoriem, dzejas lasījumus, radošo darbnīcu bērniem u.tml. Blakus sarīkojumu teltij darbosies arī Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts, kur ikviens aicināts nākt un mainīties ar grāmatām.

Grāmatu ielas dalībnieki izdevniecības: “Annele”, “Apostrofs”, “Arto-1”, “Atēna”, “Avots”, “Daugava”, “Dienas Grāmata”, “Divpadsmit”, fonds “Sibīrijas bērni”, “Jānis Roze”, “Jāņa sēta”, “Jumava”, “Kontinents”, Latvijas Dianētikas centrs, “Liels un mazs”, Literārā brālība, “Madris”, “Mansards”, “Neputns”, “Nordik/Tapals”, “Pētergailis” “Skarabejs”, “Sol Vita”, “Turība”, “Zelta grauds”, “Zinātne” un “Zvaigzne ABC”.

Grāmatu ielu organizē Latvijas Literatūras centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

“Grāmatu ielas 2012” pasākumu programma

18. augusts, sestdiena

12.00-13.00: “Diktators iet bērnudārzā”. Ar Ulfa Starka un Lindas Bundestamas bilžu grāmatu iepazīstina atdzejotājs Uldis Bērziņš un redaktore Inese Zandere (“Liels un mazs”)

13.00-14.00: Tikšanās ar dzejnieci Maiju Laukmani un mākslinieci Antru Auziņu, prezentējot abu jaunāko grāmatu bērniem “Gar ausīm skrien vējš” ( “Annele”)