2010. gada 11. septembrī plkst. 16.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) muzicēs Ventspils Mūzikas vidusskolas 2009. gada absolventi – dziedātājs Rihards Millers, saksofoniste Daiga Solovjova, vijolniece Laura Zimka un eifonists Uģis Strauja.

Talantīgie jaunieši ir Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas otrā kursa studenti un viņu atkalredzēšanās mūzikā ar VMV koncertmeistarēm Irinu Kušnirenko, Maiju Solovjovu un Dainu Salmiņu piedāvās klausītājiem krāsainu un daudzveidīgu koncertprogrammu no G. F. Hendeļa un V. A. Mocarta opermūzikas līdz 20. gadsimta franču komponista Pola Morisa svītai saksofonam Provansas ainas. Koncertā skanēs arī J. Brāmsa, J. Ķepīša un citu komponistu skaņdarbi.

Koncerts iezīmēs cikla “Mūzika un sarunas”, ko vada muzikoloģe Gunta Bauģe,   jaunās sezonas sākumu Pārventas bibliotēkā.

Ieeja bez maksas. Aicināti visi interesenti.