Eiropas Savienības informācijas aģentūras izveidotajā spēlē piedalīsies dažādu Ventspils vidusskolu vienpadsmito klašu komandas 5 cilvēku sastāvā. Pēc spēles rezultātiem tiks noteiktas tās divas uzvarētāju komandas, kuras 9. maijā – Eiropas dienā, kopā ar savu klasi dosies braucienā pa Ventspils ostu ar kuģīti "Hercogs Jēkabs".
Spēles dalībniekiem būs iespēja parādīt savas zināšanas par tādām tēmām kā Eiropas vēsture, politika, ģeogrāfija, kultūra, sports, atpazīt Eiropas ievērojamākās personas un to veikumu. Bez tam dalība konkursā būs arī lieliska iespēja iepazīt savus vienaudžus no citām pilsētas vidusskolām un vienlaikus apliecināt spēju darboties komandā. Jāatzīmē, ka veicināšanas balvas saņems ikviens no spēles dalībniekiem.
Konkursu norisi finansē LR Valsts kancelejas Komunikācijas departaments un Ventspils pilsētas dome.
Pasākumi ir bezmaksas.

Informāciju sagatavoja:
Elita Lāce
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas galvenā speciāliste
www.biblioteka.ventspils.lv