Par godu Valsts policijas simtajai gadadienai no 8. līdz 22. martam Valmieras integrētajā bibliotēkā (Valmierā, Cēsu ielā 4) būs skatāma Valsts policijas izstāde “Latvijas Republikas policija: 1918 – 1940”, kurā atspoguļota Latvijas policijas tapšana un tās struktūru attīstība laika posmā no 1918. līdz 1940. gadam.

Izstāde par godu VP 100.gadadienai tika atklāta Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, 4.decembrī un turpmāk tā apceļos pārējos reģionus.

Izstādē piedalīsies mūsu vēsturnieks, Valsts policijas darbinieks Alvils Zauers, kuram varēsiet uzdot arī jautājumus.

Izstāde tiks atklāta piektdien pl. 16.00 Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā ar Alvila Zauera uzrunu, tāpat tajā piedalīsies Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieks Imants Mitrošenko un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un darbinieki.

Ieeja bez maksas.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS