Konkursa komisija Valmieras bibliotēkas direktori Daigu Rokpelni apbalvos par aktīvu darbību integrētās bibliotēkas izveidē Valmierā un bibliotēkas pakalpojumu attīstībā, piešķirot Kultūras ministrijas Atzinības rakstu un naudas balvu.

Balvas par ieguldīto darbu bibliotēku nozarē saņems vēl četru Latvijas bibliotēku pārstāvji.

Valmieras integrētā bibliotēka (Cēsu iela 4) tika atklāta pagājušā gada novembrī, apliecinot, ka iespējama pilsētas un reģionālās augstskolas bibliotēku profesionāla, Latvijā jauna un unikāla sadarbības forma. Cēsu ielā 4 darbojas ne vien Valmieras bibliotēka un Vidzemes augstskolas bibliotēka, bet arī Eiropas Komisijas informācijas punkts "Europe Direct" un ar Bila & Melindas Geitsu fonda līdzfinansējumu izveidotais reģionālais mācību centrs.

LETA