Jau piekto gadu Valmieras bibliotēka aktīvi darbojas Eiropas publisko bibliotēku programmā “Public Libraries 2030” / “Publiskās bibliotēkas 2030”. Katru gadu oktobrī Eiropas Savienības Programmēšanas nedēļas #CodeWeek ietvaros Eiropas Parlamentā, Briselē tiek rīkota izstāde “Generation Code: born at the library”, kurā publiskās bibliotēkas veido dialogu ar Eiropas Parlamenta deputātiem un demonstrē savus risinājumus un sasniegumus digitālajā laikmetā. Viens no šī gada izstādes tematiem ir saistīts ar bibliotēku pieredzi digitālājā izglītībā.

Šogad izstāde notiek virtuāli 13. un 14. oktobrī, un jebkuram ir iespēja tajā piedalīties. Virtuālā izstāde apskatāma “Generation Code: Born at the Library” tīmekļa vietnes generationcode.eu sadaļā “Library Lab”, kurā tika uzaicināta arī Valmieras bibliotēka dalīties ar savu pieredzes stāstu par padarīto un plānoto saistībā ar digitālo izglītību dažādām mērķauditorijām, īpaši krīzes situācijā Covid-19 pandēmijas laikā.

Tiešsaistes sesijās ir iespēja aprunāties ar izstādes dalībniekiem, kā arī piedalīties vebināros.

Pilna pasākuma programma.

#PublicLibraries2030 #GenerationCodeBornAtTheLibrary

Informāciju sagatavoja:

Alīna Pūce
Valmieras bibliotēka
Pieaugušo apkalpošanas nodaļas galvenā bibliotekāre
E-pasts: alina.puce@vcb.valmiera.lv
www.biblioteka.valmiera.lv