Valmieras integrētajā bibliotēkā un vairākās izglītības iestādēs viesosies Tamāra Skrīna, Daina Sirmā, Ruta Štelmahere, Toms Treibergs, Arvis Viguls, Māris Salējs, Juris Helds un Viks.

13.septembrī plkst.11.30 Valmieras integrētās bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā notiks Dzejas svētki skolu jaunajiem literātiem. Pasākuma laikā būs tikšanās ar Māri Salēju.

Savukārt no plkst.12.00 līdz plkst.13.00 Valmieras Viestura vidusskolā, Valmieras 5.vidusskolā un Valmieras Profesionālajā vidusskolā notiks Dzejas stundas.

Plkst.14.00 Burtnieku novada Rencēnu pagastā notiks Dzejas mirkļi.

Plkst.18.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā sāksies Dzejas dienas noslēguma vakars. Dzejas lasījumos piedalīsies Tamāra Skrīna, Daina Sirmā, Ruta Štelmahere, Toms Treibergs, Arvis Viguls, Māris Salējs, Juris Helds un Viks.

Ikviens laipni aicināts!