No plkst. 12.00-13.00 Dzejas stundas norisināsies Valmieras skolās, savukārt plkst. 14.00 būs tematisks pasākums Burtnieku pagastā.

Īpaša Dzejas dienas pasākumu programma sagatavota Valmieras integrētajā bibliotēkā (Cēsu ielā 4). Bērnu apkalpošanas nodaļā "Zvirbulēns" plkst. 10.00 norisināsies pasākums pirmsskolas vecuma bērniem "Zvirbulēna Žvika Vikinga burtu paslēpes", bet plkst. 11.00 Valmieras skolu jauno literātu tikšanās ar Andri Akmentiņu "Un sirdi nesu es kā dziesmu…".

Plkst. 18.00 Valmieras integrētajā bibliotēkā Dzejas dienas 2008 noslēguma vakars. Tajā ar dzejas lasījumiem piedalīsies Liāna Langa, Ingmāra Balode, Tamāra Skrīna, Andris Akmentiņš, Rihards Bargais, Juris Helds un Viks. Ieeja bez maksas.

Dzejas dienas pasākumus finansiāli atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība un Valmieras rajona padome.

Papildu informācija:
Vita Ziediņa
Valmieras bibliotēkas direktores vietniece
Tālr.: 642 50830

Informāciju sagatavoja:
Inese Kazuša
Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
Mob. tālr.: 26418755