IZSTĀDES

No 2. līdz 31.jūlijam fotoizstāde “Redzu labu vārdu, rakstu labu stāstu”: Latviešu valodas aģentūras izsludinātā konkursa darbi par valodas zīmēm apkārtējā vidē un to stāstiem.

No 2. līdz 31.jūlijam izstāde “Sporta leģendas”: grāmatas par slavenībām sportā.

Līdz 9.jūlijam izstāde (novadpētniecības stendā) “Klāt jūnijs – svētku laiks Valkā”.

No 10.jūlija izstāde (novadpētniecības stendā) “Dziesmu svētku gara gaita”: no Anitas Zvirgzdiņasu.c. svētku dalībnieku kolekcijām.

PASĀKUMI

Esošo un bijušo Dziesmu svētku dalībnieku atmiņu pēcpusdiena (datums tiks precizēts).

JAUNĀKĀS GRĀMATAS

No 23. līdz 26.jūlijam Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 27.jūlijā.)Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā http://biblioteka.valka.lv/

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ

4.,11.,18. un 25.jūlijā pl.12.00 “Es, tu, viņš un viņa. Re, kur jauka grāmatiņa!”: radoši darbojamies un lasām grāmatas (apmeklētāju vecums 5+) projekta “Mūsu mazā bibliotēka” ietvaros.

Tava Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv