2014. gada 12. novembrī plkst.11.00 Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 56) notiks Rēzeknes Augstskolas lektores Valdas Čakšas grāmatas “Tautas konservatorijas Latgales kultūrvidē (1923 – 1941)” prezentācijas svētki.

Grāmatas tapšanā autore ir ieguldījusi vairāk kā 20 gadus, un sākumā šis darbs ticis veidots kā disertācija. Grāmata ir bagāta ar dažādiem attēliem, dokumentiem, intervijām, atmiņu stāstiem, tajā tiek atklāti daudzi līdz šim vēl nezināmi fakti.

Grāmatas izdošanu finansiāli atbalstīja Viņa Ekselence Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis.

Vērtīgais izdevums tiks dāvināts mūzikas skolām, bibliotēkām, augstākās izglītības iestādēm, muzejiem. Visi tiek laipni aicināti uz grāmatas prezentācijas svētkiem!