2018. gada 21.  aprīlī plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) notiks cikla “Ģimeņu sestdiena” pasākums. Šoreiz mazie lasītāji tiek aicināti uz sarunu ar rakstnieci, tulkotāju un grāmatu ilustratori Liliju Berzinsku. Ieeja bez maksas.

Vai var aizmirst Lamzaku, kurš meklēja Lamzaku un nezināmo zvēru Bolaci? Arī Bizbizmārīte un Gliemezis “Pļavas pasakās” attēlo mums gaišu un līksmu pasauli, kurā cits citam palīdz un cits par citu priecājas. Pasakas varoņus saista sirsnīga draudzība, sapratne un izpalīdzīgums. Noslēpumi, ko viņi pamazām atklāj, palīdz saprast dzīves patiesības un allaž ticēt labajam visā plašajā pasaulē.

Tikšanās reizē vairāk uzzināsim par grāmatu varoņiem un kopā ar Liliju darbosimies radošā darbnīcā.

Laipni gaidīsim pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnus kopā ar vecākiem.

Papildu informācija:

Ilze Marga

Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre

Latvijas Nacionālā bibliotēka

E-pasts: ilze.marga@lnb.lv