No 1.marta Dobeles novada Centrālajā bibliotēkā ir apskatāma “Pūču kolekcija”. Kolekcijas veidotāja ir pensionētā Dobeles pilsētas bērnu bibliotēkas vadītāja Aina Leitāne. Vakardien, 5.martā bibliotēkā notika izstādes atklāšana. Ainas kundze pastāstīja, ka kolekciju sāka veidot ar exlibri, ko viņai uzdāvināja 25 gadu darba jubilejā. Uz šodienu kolekcijā ir vairāk kā 200 dažādas pūcītes. Izstādē apskatāmās pūcītes ir atceļojušas no dažām pasaules valstīm. Tās var redzēt pulksteņos, rotās, somiņās, šallītes u.c. Arī pielietojums ir visdažādākais. Piemēram, viena no pūcītēm tika atvesta, lai uzlabotu Ainas kundzei veselību. Uz tikšanos ar kolekcionāri bija ieradusies Dobeles Sākumskolas 4. klase, Dobeles 1.vidusskolas 2.c klase un citi interesenti.