2014. gada 2. aprīlī plkst.16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka “Kurzeme” (Rīgā, Jūrmalas gatvē 78d) aicina uz tikšanos ar maiju kalendāra pētnieku Ivo Puriņu.

Ivo Puriņš saka: “Man ir pilnīgi vienalga, vai mani sauc par šamani, dziednieku vai astrologu – esmu viens no retajiem cilvēkiem Eiropā, kurš pārzina maiju astroloģiju. Šīs zināšanas nav tik primitīvas, kā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena. Tās ir ļoti komplicētas un ietver sevī gan to, kā mēs ienākam šajā pasaulē, gan to, kā veidojas mūsu likteņi. Mācoties dzīvi un atrodoties tajā kā visi cilvēki, man šajā skolā ir kaut kā izdevies no pasaules uzbūves saprast mazliet vairāk. Piemēram, ar nāvi nekas nebeidzas, tas ir fakts. Visas mūsu vēlmes, kas paliek nerealizētas šajā dzīvē, nosaka to, ko darīsim nākamajā. Strādā vienkāršas patiesības. Ir dažādi sakāmvārdi un to tulkojumi – ja cilvēki saprastu, ko vēsta šie sakāmvārdi, nebūtu nemaz jāmācās visas šīs ezoteriskās lietas. Daudzas atbildes cilvēkiem ir acu priekšā, jāprot tikai tās saskatīt. Cenšos cilvēkiem palīdzēt saskatīt šīs lietas, un, ja man tas izdodas, tad par savu darbu izjūtu milzīgu gandarījumu”.

Pasākumu atbalsta žurnāls “Zintnieks”.

Kontaktinformācija

Tālr.: 67419629