2015. gada 15. janvārī plkst.17.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina uz tikšanos ar Ināras Liepas Leļļu mākslas muzeja direktori Ināru Liepu un muzeja tehnisko direktoru Uldi Liepu.

Uzzināsim kā radies un veidojies Ināras Liepas Leļļu mākslas muzejs, un kādās valstīs tas viesojies! Vakara viesus gaida saruna par Leļļu mākslas muzeja leļļu, rotaļļietu un sadzīves priekšmetu vēsturi un daudz ko citu.

Atgādinām, ka līdz 20. februārim Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) darbdienās 9.00 – 20.00, bet sestdienās 10.00 – 17.00 skatāma unikālā Ināras un Ulda Liepu Leļļu Mākslas muzeja ceļojošā izstāde “Kofermājiņu ceļojums”.

Izstādi veido divdesmit ar Liepu ģimenes mīlestību iekārtotas kofermājiņas. Tajās attēlotas sadzīves ainiņas ar senām lellēm, rotaļlietām, sadzīves priekšmetiem, spēlēm un citām lietām. Kolekcijā ir ne tikai unikāli pasaulslavenu leļļu fabriku ražojumi (Armand Marseille, Bebe Bru, Hammer&Rinhardt, Margarete Steiff u.c.), bet arī Latvijā izgatavotas koka rotaļlietas un lelles.

Izstādē redzamas arī ar vecas un jaunas grāmatas, seno sērkociņkastīšu kolekcija, Latvijā veidoti rokdarbi, kā arī ar mākslinieces Ināras Liepas autordarbi – skulptūrlelles.

Gaidām ikvienu, kam patīk lelles! Un lācīši!

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67037124

Informāciju sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 67037443; 26102463