2014. gada 6. novembrī plkst.15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2.stāvā) aicina uz tikšanos ar grāmatas “Grūtupa fenomens” autoru Andri Vilku pasākumā “Grūtupa patiesība”.

Rīgas Stradiņa universitātes profesors Andris Vilks ir daudzu grāmatu un zinātnisku rakstu autors. Viens no populārākajiem Andra Vilka darbiem ir apgāda N.I.M.S 2012. gadā izdotā grāmata “Grūtupa fenomens”, kas veltīta advokāta Andra Grūtupa pretrunīgajai personībai.

“Grāmatas autors atturas no Grūtupa vērtējumiem atskaites sistēmā “ļaunais – labais”, galveno uzmanību fokusējot uz mēģinājumiem izskaidrot viņa daudzpusīgās aktivitātes un skaidri apzinoties, ka arī šāda pieeja tomēr nevar rezultēties kaut kādā visaptverošā patiesībā. Grūtups ir bijis un arī turpmāk paliks pilnībā neizprasts noslēpums”.

/kulturasdiena.lv/

Kontaktinformācija bibliotēkā: 67607124