2015. gada 15. aprīlī plkst.11.00 Pārventas bibliotēkā (Ventspilī, Tārgales ielā 4) Valsts Kultūrkapitāla fonda finansētā projekta “Lasāmpietura Pārventā: vēstures pietura” ietvaros viesosies bērnu rakstnieks Valdis Rūmnieks.

Projekta “Lasāmpietura Pārventā: vēstures pieturas” mērķis ir pievērst uzmanību literārajiem darbiem, kas veltīti Latvijas vēstures izzināšanai, un atklāt grāmatu lasīšanu kā interesantu pagātnes notikumu iepazīšanas veidu.

Valdis Rūmnieks, savienojot tradicionāli latvisko ar moderno, raksta prozu un dzejoļus dažādu vecumu bērniem, vēsturiskus piedzīvojumu  romānus un fantāzijas stāstus, kuru darbība norisinās tepat Latvijā.

Turpinot projektu, nākamajā tikšanās reizē 22. aprīlī “Vēstures pieturā” Pārventas bibliotēkā viesosies aktieris un grāmatas “Pūcesbērna patiesie piedzīvojumi padomijā” autors Kaspars Pūce.

Aicināti visi interesenti.

Informācijai: