2014. gada 14. martā plkst. 16.00 Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkā “Avots” (Rīgā, Stabu ielā 64) notiks tikšanās ar aktrisi Baibu Indriksoni.

Kopš 1952. gada Baiba Indriksone ir Latvijas Nacionālā teātra aktrise, filmējusies arī daudzās Rīgas kinostudijas filmās. Aktrises tēls dažādām paaudzēm saistās ar gluži atšķirīgām lomām, taču ikviens latviešu skatītājs šodien pazīst divas no tām – “Vella kalpu” krogus meiču Lēni un Olitu “Limuzīnā Jāņu nakts krāsā”.

Aktrise joprojām ir moža, dzīvespriecīga un gatava dalīties ar saviem klausītājiem teātra, kino un dzīves pieredzē.

“Zinu, ka es bieži uzvedos neadekvāti savam vecumam, bet vai tāpēc man raudāt?” – tā par sevi saka pati māksliniece.

Kontaktinformācija: tālr. 67848060