Šogad Vispasaules Drošāka interneta dienas sauklis ir “Kopā par labāku internetu!”.

Tāpat kā skola, mājas, arī bibliotēka ir viena no tām vietām, kur skolēni aktīvi lieto internetu. Bieži tas tiek izmantots izklaides mērķiem un aizmirsts par drošības priekšnosacījumiem.

Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina pedagogus un bērnus – datorlietotājus pievērst uzmanību drošākai interneta lietošanai. Februārī tiek rīkots konkurss skolēnu komandām “Tavas digitālās pēdas internetā” ar mērķi kopīgi apzināties un izvērtēt riskus interneta vidē un lai cits citam nodotu vērtīgas zināšanas.

Konkursa nolikums

Konkursa norises laiks: 01.02.2017.- 28.02.2017.

Konkursa norises vieta: Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa

Dalībnieki: Komandā 2 – 4 cilvēki

Noteikumi:

Komanda uz A3 formāta papīra lapas izveido plakātu (var zīmēt, rakstīt, aplicēt, veidot kolāžas) ar mērķi informēt savus draugus par to, ko interneta vidē nevajadzētu darīt un no kā ir jāpiesargās.

Aiciniet draugus lietot internetu droši!

Plakāts jāiesniedz Ogres Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļas lasītavā un jāpastāsta par savas komandas plakāta mērķi un to, kas tajā attēlots.

Plakātus vērtēs Ogres Centrālās bibliotēkas žūrija, kura noteiks labākā un interesantākā plakāta autorus.