Suvenīri tapuši, iedvesmojoties no Gaismas pils simboliskās arhitektūras un īpašām vērtībām un retumiem bibliotēkas krājumā. LNB bagātīgās atrastās “pērles” pārvērstas piemiņas lietās ar stāstu par bibliotēku. Izveidotas arī tematiskās suvenīru kolekcijas – Plakāti, Putni, Retumi, Stikla kalns un Gaismas pils. Bibliotēkas veikalā pieejami arī LNB un LNB Atbalsta biedrības izdevumi – grāmatas, zinātniskie raksti, enciklopēdija u.c. Lielākā daļa izdevumu nopērkami tikai “Draugu telpā”.

Foto no "Draugu telpas" e-veikala

E-veikalā veiktos pirkumus var saņemt LNB veikalā “Draugu telpa” vai ar Omnivas starpniecību. Sazinoties ar Draugu telpas komandu, pasūtījumus var veikt arī uz ārzemēm.

Aicinām apciemot “Draugu telpu” arī klātienē LNB 1. stāvā!

Iepērkoties bibliotēkas veikalā vai e-veikalā, Jūs iegūstat ne tikai īpašas un skaistas piemiņas lietas, katrs pirkums ir atbalsts LNB un LNB Atbalsta biedrības labdarības projektiem.

LNB veikalu un e-veikalu “Draugu telpa” izveidojusi LNB Atbalsta biedrība sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku.

LNB veikala “Draugu telpa” kontakti:
“Draugu telpa” klātienē: Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, Mūkusalas ielā 3, 1. stāvā
E-veikals: eveikals.lnb.lv
draugutelpa@gaisma.lv