Skaistā vasara bibliotēkā Daugavpils bērniem Ikvienu programmas dalībnieku gaida aizraujoši ceļojumi grāmatu pasaulē, ekskursijas, radošas darbnīcas, dažādas tematiskas, informatīvas un mākslas stundas. Par katra pasākuma apmeklējumu programmas dalībnieki saņems krāsainas uzlīmes. Vasaras beigās tiks noskaidroti aktīvākie dalībnieki, kuri programmas noslēguma pasākumā 20. augustā iegūs pārsteiguma balvas! Ar pilnu pasākumu programmu jūnijam var iepazīties šeit.

Pieteikšanās dalībai programmā jebkurā Latgales Centrālās bibliotēkas filiālē:

Bērnu bibliotēkā “Zīlīte” (Mihoelsa ielā 58, tālr. 654 21750);
Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9, tālr. 654 55648);
Jaunbūves bibliotēkā (18. Novembra iela 161, tālr. 654 38173);
Pārdaugavas bibliotēkā (Komunālā iela 2, tālr. 654 23339);
Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40, tālr. 654 30311);
Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16, tālr. 654 30660).

Lasītveicināšanas programmas “Skaistā vasara bibliotēkā” ietvaros Latgales Centrālā bibliotēka (Rīgas ielā 22a) piedāvā bērnu vasaras nometņu grupām apmeklēt tematisku pasākumu “Manas rotaļlietas”. Dalībniekiem būs vienreizēja iespēja uzzināt par rotaļlietu vēsturi, iepazīties ar dažādu gadu rotaļlietām un populāru grāmatu varoņiem, kas pārtapuši par rotaļlietām. Pasākuma noslēgumā tiks piedāvātas arī radošas aktivitātes. Grupu apmeklējumus var pieteikt pa tālruni 65426422.

Aicinām bērnus apmeklēt bibliotēku vasaras mēnešos, gūt interesantu pieredzi un jaunas zināšanas, atrast jaunus draugus un saturīgi pavadīt vasaras brīvlaiku!