2015. gada 29. maijā plkst. 16.00 Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālē –  Valtera bibliotēkā (Liepājā, Krūmu iela 29) notiks priestera Gata Mārtiņa Bezdelīgas gleznu izstādes “Motīvi” atklāšana. Izstāde būs apskatāma no 1. jūnija līdz 31. jūlijam.

“Vienmēr esmu gribējis gleznot,” tā par sevi saka Gatis Mārtiņš Bezdelīga – priesteris, Liepājas Sv. Jāzepa Romas katoļu draudzes prāvests, Neatkarīgā Maltas Bruņinieku ordeņa maģistrāta kapelāns un nu jau arī – kopš 2010. gadā Liepājas izstādē “Piederība” ieguva balvu “Par pārliecinošāko debiju” – pilntiesīgs gleznotājs.
G. M. Bezdelīga glezno ainavas. Tajās tvertais ir pavisam ikdienišķu vietu dzīvošana uz audekla un krāsās pausts viņa paša iekšējs redzējums par pasaules vienreizību tās vienkāršībā. Autors ar saviem darbiem ir viesojies dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs – Sanktpēterburgā un Kronštatē, bet šoreiz – tepat Liepājā, Valtera bibliotēkā.