Līdz 30. septembrim jums ir jānobalso par sešiem galvenajiem jautājumiem, kas palīdzēs izveidot globālu bibliotēku nākotnes ceļvedi. Jūsu viedokļi un jūsu balsojums ir svarīgs!

Globālās vīzijas diskusija ir mūsu iespēja iesaistīties inovatīvās sarunās, lai apvienotu bibliotēku nozari arvien pieaugošās globalizācijas apstākļos. Ar sešiem reģionālajiem semināriem, kas jau ir notikuši, un lieliskām idejām no 140 valstīm, Globālās vīzijas kustība ir sākusies. Jūsu iesaistīšanās ir svarīga diskusijas turpmākajai virzībai. Video jūs varat redzēt, kāpēc IFLA Globālās vīzijas diskusija un jūsu līdzdalība ir nepieciešama.

Nav svarīgi, kurā pasaules vietā jūs atrodaties, balsošanas rīki ir pieejami septiņās valodās – arābu, ķīniešu, angļu, franču, vācu, krievu un spāņu, tādējādi nodrošinot balsošanas procesu pieejamu ikvienam.

Tagad ir jūsu kārta! Balsojiet, motivējiet savus kolēģus balsot un ļaujiet jūsu balsij tikt sadzirdētai!

Balsojiet šeit: globalvision.ifla.org/vote

Balstoties uz IFLA materiāliem ziņu sagatavoja:

Kristīne Deksne

Latvijas Nacionālā bibliotēka