Martā Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju jau astoto gadu organizē Eiropas E-prasmju nedēļu Latvijā. Tās laikā ikviens interesents aicināts bezmaksas apgūt elektronisko resursu lietošanas prasmes.

No 6. līdz 31.martam otrdienās, trešdienās un ceturtdienās plkst.11.00 un 15.00 Siguldas novada bibliotēkā notiek datorprasmju apmācība E-prasmju mēnesis senioriem”.

Savukārt, no 27.marta līdz 4.aprīlim plkst.11.00 Siguldas novada bibliotēka piedāvā nodarbības 7.līdz 12.klašu skolēniem „E-pakalpojumi bibliotēkā”. Tajās varēs iepazīt resursus, kas noderīgi informācijas meklēšanai mācību procesā – bibliotēku digitālos resursus, Lursoft laikrakstu bibliotēku, datubāzi “Letonika” u.c.

Klases un seniori aicināti pieteikties, zvanot uz tālruni 67700865.

No 27. līdz 31.martam plkst.11.00 arī Siguldas pagasta Centra bibliotēkā piedāvās apgūt jaunākos e-pakalpojumus un to mobilos risinājumus. Pieteikšanās, zvanot uz tālruni 67800954.