Hansab ir uzņēmums, kas iet vienā solī ar mūsdienu tehnoloģijām un mēs esam gatavi jums palīdzēt tās īstenot. Mēs redzam, ka šis inovatīvais risinājums ir nākotne, nākotnes tehnoloģija, nākotnes bibliotēka.

Hansab risinājumi Viļnas Universitātes bibliotēkā

Programmatūras savietojamība ar Alise un BIS Aleph

SIA Hansab, sadarbībā ar Latvijas bibliotēku informācijas sistēmas Alise uzturētājiem SIA Tieto Latvia, 2013. gada vasarā izstrādāja programmatūru, kas ļauj savietot vienā kopīgā sistēmā Bibliotheca un Alise, lai katra bibliotēka varētu ērti un ātri ikdienā lietot iekārtas. Bibliotēkas ieguvums – visa informācijas aprite norit vienā programmā, piemēram, novietojot grāmatas uz antenas virsmas, tās uzreiz tiek atzīmētas Alise programmā un bibliotekāram nav jāveic manuāla datu ievade. Tāpat Bibliotheca ir izstrādājusi programmatūru, kas ļauj savietot tās iekārtas ar pasaules lielāko bibliotēku sistēmu BIS Aleph. Iepriekš minētie uzlabojumi dod izvēles iespēju visām Latvijas bibliotēkām.

Dienas kārtība

11:00 – 11:10 Semināra atklāšana
11:10 – 11:30 Bibliotheca RFID risinājumi
11:30 – 11:50 EM sistēma salīdzinājumā ar RFID sistēmu. Investīcijas un ieguvumi
11:50 – 12:10 Eiropas fondu piesaiste
12:10 – 12:30 Digital signature – new way of communication to audience
12:30 – 12:50 Kafijas pauze
12:50 – 12:55 Hansab pieredze – video
12:55 – 13:10 Hansab pieredze, realizētie projekti
13:10 – 13:30 Kā tas strādā?
13:30 – 14:00 Jautājumi / atbildes

Semināra informācija un sniegtie materiāli būtu aktuāli bibiliotēku vadītājiem bibliotēku attīstības un saimniecības nodaļu vadītājiem, kā arī bibliotekāriem. Semināra laikā būs iespēja redzēt bibliotēkas automatizācijas risinājumu Ekonomikas un kultūras augstskolā.

Lai palīdzētu efektīvāk veikt sagatavošanās darbus, lūdzam savlaicīgi pieteikt savu dalību, nosūtot informāciju uz e-pastu: hansab@hansab.lv vai zvanot pa tālruni: +371 67325550.

Vietu skaits ierobežots!