21. aprīlī plkst.16.00 Rīgas Centrālajā bibliotēkā (Brīvības ielā 49/53, 7.stāvā), notiks pasākums „Bibliotēkas stāsti”, kurā vairāki dažādu paaudžu un dažādu profesionālās kvalifikācijas līmeņu Rīgas Centrālās bibliotēkas darbinieki runās par savu darba pieredzi. Atsaucoties Latvijas Bibliotekāru biedrības aicinājumam Bibliotēku nedēļas vadmotīvs šogad ir „Attiecības. Sadarbība. Kopiena.”, kas gluži pašsaprotami sasaucas arī ar pasākuma „Bibliotēkas stāstu” saturu, jo sarunās tiks pārrunātas bibliotekāru savstarpējās attiecības un sadarbība, bibliotekāra un lasītāja attiecības un sadarbība, kā arī veiksmīgu attiecību un sadarbības rezultāts – kopienas veidošanās.

Sarunu šovs „Bibliotēkas stāsti” noritēs jau otro gadu pēc kārtas, tādējādi iezīmējot jaunu tradīciju Rīgas Centrālās bibliotēkas bagātīgajā pasākumu klāstā. Šogad Rīgas Centrālā bibliotēka svin savu 110 gadu jubileju, tādēļ vēl jo īpašāka vērība tiek pievērsta notikumiem un cilvēkiem pašu mājās. Šoreiz pasākumā piedalīsies un ar saviem stāstiem dalīsies RCB direktore Dzidra Šmita, RCB Bibliotēku dienesta vadītāja Daiga Bērziņa, RCB Bibliotēku dienesta galvenā bibliotekāre Inta Sallinene, RCB filiālbibliotēkas „Vidzeme” vadītāja Lolita Grahoļska, RCB filiālbibliotēkas „Vidzeme” vecākais bibliotekārs Aldis Kusiņš, RCB Bērnu literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Anita Matisone un RCB Pieaugušo literatūras nodaļas galvenā bibliotekāre Inese Ruskule.

Papildinformācija