2018. gada 14. februārī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Klusuma un meditācijas istabā (Mūkusalas ielā 3, 4. stāvā) notiks saruna “Roberta Mūka meditācijas filosofija: 2. daļa”, kam sekos meditācija. Pasākumu vadīs “Via Integralis” kontemplācijas skolotājs Ilmārs Latkovskis. Ieeja bez maksas.

Turpināsim janvārī aizsākto sarunu, kuru inspirēja latviešu filosofa Roberta Mūka grāmata “Kas ir meditācija?”. Tur skarti vairāki mūžīgi un aktuāli jautājumi. Kāpēc egoistam grūta dzīve? Kas ir grēks? Reinkarnācija. Tukšums un Nekas. Nomoda miegs. Vai ir iespējama Ceturtā Atmoda?

Otrajā daļā – kopīga meditācija. Īss atgādinājums par meditācijas pamatiem. Vairāk pievērsīsimies mantrai un centrējošiem vārdiem.

Klusuma un meditācijas istaba LNB darba laikā ir pieejama ikvienam bibliotēkas apmeklētājam, un tajā regulāri tiek rīkoti izglītojoši sarunu cikli, ko papildina ar meditāciju saistīti tematiskie pasākumi. Vienlaikus šeit pieejama literatūra par meditāciju.

Informāciju sagatavoja:

Augusts Zilberts