Savu  piekrišanu tikties devuši Rūjienas novada domes priekšsēdētājs Guntis Gladkins, Rūjienas pilsētas galvas 30- tos gados Arnolda Krēsliņa dēls Kaspars Krēsliņš (ASV), Rūjienas mācītāja Roberta Slokenberga dēls Māris Slokenbergs, olimpieša Jāņa Dimzes mazmeita- māksliniece Diāna Dimze Dimme (viņai arī izstāde Valmieras bibliotēkā), dzejnieks Valdis Rūja, tēlnieks Andris Vārpa, laikraksta "Liesma" redaktore Antra Lāce, Vidzemes TV valdes priekšsēdētājs Ingemārs Vekteris, a/s Swedbank reģiona direktore Inese Vīksna, Vidzemes Augstskolas rektore Vija Daukšte, basketbola kluba "Valmiera" valdes priekšsēdētājs Guntars Galvanovskis, basketbola treneri Ojārs un Gatis Melderi, basketbolists Juris Andžejevski  u.c.
Tikšanos vadīs Rūjienas izstāžu zāles vadītāja Līga Siliņa.
Vēlamies atgādināt, ka līdz februāra beigām bibliotēkā apskatāmas arī vairākas izstādes par Rūjienu.

Informāciju sagatavoja:
Agita Lapsa
Valmieras bibliotēkas galvenā bibliotekāre un novadpētniecības speciāliste
www.biblioteka.valmiera.lv