2013. gada 19. decembrī plkst. 18.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas Mākslas un mūzikas nodaļa (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) aicina uz muzikālo ceturtdienu – RTU jauniešu ansambļa “Jauna Nianse” Ziemassvētku ieskaņas koncertu “Klusums starp mums…”.

Koncertā skanēs melodiskas Ziemassvētku dziesmas latviešu un ārzemju komponistu aranžējumos.

Ansambļa vadītāja Antra Dreģe, koncertmeistare Agnese Urka.

Vokālais ansamblis “Jauna Nianse” savu darbību uzsācis 1999. gadā. Pašreizējā ansambļa vadītāja Antra Dreģe ar “Jaunu Niansi” strādā kopš 2003. gada. Ansambļa sastāvā dzied galvenokārt Rīgas Tehniskās universitātes studenti. Šobrīd jau iekrāta solīda koncertu, arī viesturneju pieredze.

Jauniešu ansambļa struktūra, intereses un tehniskā varēšana ir “Jaunas Nianses” repertuāra un koncertprogrammu veidošanas pamatnosacījumi. “Jauna Nianse” – tie ir jauni, enerģiski cilvēki, kas vēlas gūt prieku kopīgas muzicēšanas un sniegt to tālāk citiem. Tieši tādēļ koncerta programmas tiek veidotas muzikāli un stilistiski kontrastainas – latviešu tautas dziesmas, madrigāli un klasiski skaņdarbi mijas ar popmūzikas aranžējumiem un spiričueliem.

Visi laipni aicināti!

Ieeja brīva