Katra mācību gada noslēgumā, ģimenēs, kurās aug skolas vecuma bērni, ir aktuāls jautājums, ko darīt ar nederīgajām mācību grāmatām un kā tikt pie nākamajam mācību gadam vajadzīgajām grāmatām. Kā zināms tieši mācību grāmatas ir vienas no dārgākajām skolas precēm, kas jāiegādājas skolēnu vecākiem, palaižot bērnu uz skolu. Tādēļ, RSVKP organizē mācību grāmatu apmaiņu, kur būs iespējams nodot nevajadzīgās un apmaiņā iegūt sev vajadzīgās grāmatas jaunajam mācību gadam.
 
Grāmatu apmaiņa notiks vienā no Rīgas centra skolām – Pamatskolas "Rīdze" (Kr. Valdemāra 2) zālē 29. augustā no plkst. 15:00-19:00 un 30. un 31. augustā no plkst. 12:00-16:00, kā arī septembra pirmajā nedēļā 2., 3. un 4. septembrī no plkst. 16:00-20:00.
 
RSVKP informē, ka tā kā nav iespējams paredzēt vecāku aktivitāti, tad grūti solīt, vai visi tiks nodrošināti ar nepieciešamajām mācību grāmatām. Vecāku padome aicina izmantot šo iespēju un mēģināt bez finansiāliem līdzekļiem iegūt bērniem vajadzīgās mācību grāmatas.
 
Tautā tā saucamie "Mācību grāmatu tirdziņi" līdz šim tika organizēti atsevišķās Latvijas skolās un lielveikalos. Šāda apmaiņa risina "sasāpējušu" jautājumu skolēnu vecākiem, kā ikgadēji ieguldītos finanšu līdzekļus izmantot taupīgi un lietderīgi. Sagaidīsim jauno mācību gadu ar mazākām rūpēm un sagādāsim prieku par lietderīgi izmantotām mācību grāmatām arī citiem!
 
Papildu informācija:
RSVKP
Tālr: 29408743 vai 29407000
 
 
Informāciju sagatavoja:
Indra Vilde
Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja