Košie, piesātinātie darbi nekļūdīgi uzbur iztēlē Ņujorkas īpašo šarmu. Slavenie dzeltenie taksometri, reklāmu apžilbinātas ielas, Manhetenas silueti, cilvēka vientulība pūlī – katrā darbā ir jūtama šīs grandiozās pilsētas neatkārtojamā elpa.
Normunds Limba par saviem darbiem: "Kopš bērnības nodarbojos ar fotografēšanu. Mani interesē vide – gan dabiskā, gan industriālā. Pēdējos gados esmu aizrāvies ar digitālo gleznu veidošanu. Vispirms top fotoattēls, kuru apstrādāju ar dažādu datorprogrammu palīdzību. Gleznošanai izmantoju skārienjūtīgu planšeti. Viena attēla apstrādei varu patērēt dienas un nedēļas līdz parādās kaut kas tāds, kas man pašam liekas interesants. 2007. gadā biju apmeklējis Ņujorku un tās iespaidā tapa arī šīs izstādes darbi".
Aicinām ikvienu bez maksas apmeklēt izstādi RSU bibliotēkas telpās līdz 2009. gada 30. janvārim. Darba laiki: www.rsu.lv/biblioteka.

Informāciju sagatavoja:
Ilona Kauce