Grāmatu maiņas punktā ikviens bez maksas varēs tikt pie vēl nelasītām grāmatām, ja atnesīs jau izlasītas un vairs nevajadzīgas grāmatas. Maiņas punkta darbības pamatprincips ir izlasīta grāmata pret nelasītu attiecībā viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas satura vai cenas.

RCB Repozitārija Apmaiņas fonds ir sarūpējis maiņas punkta pamatkapitālu – 700 grāmatas no Repozitārija dubletu un lasītāju dāvināto izdevumu krājuma. Šeit ir gan daiļliteratūra, gan nozaru literatūra un bērnu grāmatas latviešu un krievu valodā.

Grāmatu maiņas punkts Vērmanes dārzā turpina rīdzinieku vidū populāro Dzejas dienu un Ķīpsalas izstādes grāmatu maiņas punktu tradīciju.

21. augustā maiņas punkts darbosies no 11.00 līdz 21.00, bet 22. augustā no 11.00 līdz 19.00.

Kontaktinformāci ja:

Māra Grigorevska