Rīdzinieki jau būs pamanījuši grāmatu maiņas teltis Dzejas dienās, Rīgas svētkos un Ķīpsalas izstāžu zālē. Miķeļdienas Grāmatu maiņas punkts turpina šo tradīciju.

Izlasītās un vairs nevajadzīgās grāmatas maiņas punktā bez maksas varēs apmainīt pret citām, vēl nelasītām grāmatām. Maiņas punkta darbības pamatprincips ir izlasīta grāmata pret nelasītu attiecībā viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas autora, satura vai cenas. Apmainīt grāmatas palīdzēs Rīgas Centrālās bibliotēkas darbinieki.

RCB Repozitārija Apmaiņas fonds ir sarūpējis maiņas punkta pamatkapitālu – ap 800 grāmatu no Repozitārija dubletu un lasītāju dāvināto izdevumu krājuma. Šeit būs gan daiļliteratūra, gan nozaru literatūra, gan bērnu grāmatas latviešu un krievu valodā.

Kontaktinformācija:

Māra Grigorevska