"Pateicības balvu 2008" saņems Rīgas Centrālās bibliotēkas Annas filiālbibliotēkas vecākā bibliotekāre Lidija Sorokina un Rīgas Centrālās bibliotēkas Grīziņkalna filiālbibliotēkas vadītāja Olga Sincova.

Šogad starp balvas saņēmējiem ir arī Rīgas pašvaldības SIA "Ķengaraga nami" valdes priekšsēdētājs Vjačeslavs Troškovs, Evanģēlisko kristiešu draudzes "Zilais Krusts" saimniecisko darbu vadītājs Aigars Krūmiņš, akciju sabiedrības "Latvijas dzelzceļš" vtratēģiskās attīstības direkcijas direktora p.i. Māris Riekstiņš, Rīgas Latgales priekšpilsētas Invalīdu biedrības priekšsēdētāja Irina Indāne, SIA "Slērija" valdes priekšsēdētājs Kaspars Endelis, SIA "L&T" valdes loceklis Reinis Ceplis, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolas direktore Alla Štolcere, Rīgas Lietuviešu vidusskolas direktore Aldona Treija, SIA "Pilsētas Eko Serviss" valdes priekšsēdētājs Arnolds Krauklis, akciju sabiedrības "Latvenergo" Rīgas pilsētas reģiona tehniskais direktors Raitis Kampuss, SIA "Linstow Center Management" tirdzniecības centra "Dole" menedžere Maruta Siliņa.

Pateicības balvu veidojusi keramiķe Sanita Mickus.

Informāciju sagatavoja:
Aija Briede
Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekcijas kultūras projektu vadītāja
Tālr.: 67013539, 28347847