17.augustā plkst.15.00 Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītāju klubs “Lasis” aicina apmeklēt  kārtējo tikšanos.

Pasākuma uzmanības centrā būs akcija “Īpaša grāmata īpašā plauktā”. Aicinām pilsētas iedzīvotājus iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas Tautas grāmatu plaukta tapšanā, uzdāvinot tam un visai Latvijai kādu sev nozīmīgu un svarīgu grāmatu. Nāc! Neturi sveci zem pūra, parādi savu īpašo grāmatu un pastāsti tās stāstu arī citiem!

Savukārt 19.augustā plkst.17.00 aicinām uz ARPC JIC “Draugu centrs” rīkoto tematisko pēcpusdienu “Ukraiņu kāzu tradīcijas”. Pasākumā brīvprātīgā no Ukrainas Kapitoļina Siņicina iepazīstinās klātesošos ar ukraiņu kāzu tradīciju niansēm.

Laipni gaidīti! Pasākumu norises vieta – Rēzeknes Centrālās bibliotēkas lasītava, Atbrīvošanas aleja 81. Ieeja bez maksas.