2014. gada 15. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 kultūras pilī “Ziemeļblāzma” (Rīgā, Ziemeļblāzmas ielā 36) notiks radošā darbnīca bērniem “Kas ir kultūras kanons?”

Nodarbībā piedalīsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāve Liega Piešiņa, iepazīstinot klātesošos ar Latvijas Kultūras kanona vērtību – arhitekta G. Birkerta projektu LNB jaunajai ēkai Gaismas pils. Vecāki kopā ar bērniem tiks aicināti izjaukt un salikt Gaismas pils maketu, tā vairāk uzzinot par šīs ēkas uzbūvi.

Īpašā radošā darbnīcā bērniem, izmantojot krāsas, zīmējumus, krāsojamās lapas utt., būs iespēja izveidot savu kultūras vērtību sarakstu, ko katrs varēs ierakstīt paša izveidotā grāmatā.

Savukārt, radošajā darbnīcā vecākiem būs iespēja uzzināt vairāk par Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas “Letonica” projektu “Zudusī Latvija”, kas apvieno unikālu informāciju par zudušām un izmaiņu skartām Latvijas kultūrvēsturiskajām vērtībām.

Ieeja pasākumā bez maksas

Papildu informācija: