2011. gada 28.-29. maijā valsts aģentūrā “Kultūras informācijas sistēmas” viesosies projekta “Trešais tēva dēls” kolēģi no Polijas un Lietuvas.

Tikšanās mērķis ir dalīties pieredzē par  Geitsu fonda Globālo bibliotēku programmas publisko bibliotēku attīstības projektu izaicinājumiem un norisi katrā no valstīm, ilgtspēju un sadarbības iespējām valstu starpā. Tāpat arī Polijas un Lietuvas kolēģi vēlas iepazīties ar Latvijas pieredzi bibliotēku attīstības stratēģijas izveidē un īstenošanā.

Lietuvu pārstāvēs:

Kęstutis Juškevičius, projekta Libraries for Innovation vadītājs,

Ramunė Petuchovaitė, Lietuvas Kultūras ministrijas Informācijas sabiedrības attīstības departamenta vecākā speciāliste.

Poliju pārstāvēs:

Jacek Wojnarowski, Information Society Development Foundation (FRSI) prezidents,

Elżbieta Dydak, FRSI bibliotēku attīstības projekta koordinatore,

Jacek Krolikowski, FRSI apmācību un attīstības speciālists.

No Latvijas puses pieredzē dalīsies v/a KIS vadība un projekta “Trešais tēva dēls” pārstāvji.