Nacionālās bibliotēkas celtniecības process tiešraidē internetā tiek translēts kopš būvdarbu uzsākšanas pagājušā gada jūnijā. Ar Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības gādību līdz šim būvlaukums bija aplūkojams no diviem skatu punktiem – tuvplānā no Valguma ielas un tālplānā no Peldu ielas Vecrīgā.

Gada laikā iespēja apskatīt būvdarbus interneta tiešraidē izmantota gandrīz 300 tūkstoš reižu. Tiešraides no Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvlaukuma turpināsies līdz celtniecības darbu pabeigšanai.

Būvdarbi tiešraidē vērojami vairākās interneta vietnēs – Latvijas Nacionālās bibliotēkas projekta mājaslapā "www.gaismaspils.lv", Nacionālās bibliotēkas portālā "www.lnb.lv", LNB Atbalsta biedrības mājaslapās "www.gaisma.lv" un "www.light.lv", kā arī "Nacionālās Būvkompāniju apvienības" mājaslapā "www.nba.lv".

Informāciju sagatavoja:
Elīna Bīviņa