Kursīšu bibliotēka-informācijas centrs aicina tevi piedalīties akcijā “Pieķēru lasot”. Viss, kas tev jādara, no 30.augusta līdz 5.oktobrīm atsūti (uz e-pastu: biedriba.kabata@inbox.lv) paša uzņemtu fotogrāfiju, kurā attēlots lasīšanas process, pieķer draugus, radus lasot grāmatu vai sēnes. Iesūtītās fotogrāfijas tik izmantotas izstādes “Pieķēru lasot…” veidošanā un lasīšanas popularizēšanā!

Ar akcijas “Pieķēru lasot” nolikumu un visu, kā un kas tev jādara, vari iepazīsties www.kursisi.lv

Lai lasīšanas medības sākas!

Akcija “Pieķēru lasot” notiek biedrības “Kursīšu attīstības biedrība “KABata”” sadarbībā ar Kursīšu pagasta bibliotēku-informācijas centru un Saldus novada publiskajām bibliotēkām realizētā projekta “20 pērles” ietvaros, ko finansē biedrība “KIT” (Saldus novada projektu fonds) konkursā “Kultūras pērles”.