1. Ja slēdzamo skolu bibliotēkas ir saņēmušas Latvijas valsts piešķirtos datorus, tām nekavējoties jāinformē valsts aģentūra "Kultūras informācijas sistēmas". Visi saņemtie datori jāatgriež valstij, proti, Valsts aģentūrai "Kultūras informācijas sistēmas". Vēstule adresējama: V/a "Kultūras informācijas sistēmas", Tērbatas ielā 53-2, Rīgā LV-1011. Tālr.: 67843084, www.kis.gov.lv.

2. Ja reorganizējamo skolu bibliotēkas saņēmušas datorus kā dāvinājumu no Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (LNB AB), jārīkojas šādi:
    1. ja saņemti lietoti datori, tie pēc savstarpējas vienošanās nododami kādai citai skolas bibliotēkai,
    2. ja saņemti jauni datori, tie atgriežami LNB AB.

Abos gadījumos lūdzam sazināties ar LNB AB (tālr.: 67843767, e-pasts gaisma@gaisma.lv).

Informāciju sagatavoja:
Anna Mauliņa