2014. gada 25. aprīlī plkst.15.00 Rīgas Centrālā bibliotēka (Rīgā, Brīvības ielā 49/53, 2. stāvā) aicina uz pasākumu “Diena bibliotēkā – tev, man, mums”. Šajā dienā tiks prezentēts jauns pakalpojums un jauna grāmata.

Pakalpojums, ko turpmāk piedāvās RCB, būs iespēja pavingrināties klavierspēlē vai savam priekam paspēlēt klusās klavieres jeb instrumentu, kurš darbojas arī bezskaņas režīmā. Klusās klavieres bibliotēkā ieskandinās pianists Dāvis Bindemanis.

Jaunā grāmata ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta izdevums “Baltais Zvirbulis. Gada balva kultūrā 2004 – 2014”, kas veltīta desmitgades labākajiem kultūras darbiniekiem, kuru vidū ir arī ne mazums bibliotekāru. Grāmatas prezentācijā piedalīsies viena no grāmatas idejas autorēm Ilona Vanadziņa un tās redaktore Sarmīte Plūme.

Informācija bibliotēkā – 67037124