2018. gada 14. septembrī plkst. 16.00 visi dzejas un ceļotmīļi aicināti tikties pie Gulbenes novada bibliotēkas, lai kopā ar dzejniekiem dotos poētiskā pastaigā pa Gulbeni.

Ceļojumā piedalīsies dzejnieki: Anita Graumane, Henriks Eliass Zēgners, Artūrs Punte, Elīna Bākule-Veira, Raibīs, Kreile, Ruta Štelmahere un dziesminiece Helēna Kozlova, noslēgumā darbosies brīvais mikrofons, kur ikvienam būs iespēja nolasīt savas dzejas.
Pasākuma aptuvenais ilgums 2,5 stundas.

Ideja par šādu Dzejas dienu pasākumu pirms 15 gadiem radusies dzejniecei Ērikai Bērziņai. “Projekta Ceļojums ar dzejniekiem ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā [..] un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē, lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums.” par ceļojumu saka E.Bērziņa. Ceļojums ar dzejniekiem šogad notiks arī Rīgā, 15.septembrī 12.00, kur būs iespēja iepazīt Čiekurkalnu.

Dalība bez maksas.

Pasākumu atbalsta: VKKF, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs.

Pasākuma laikā tiks fotografēts. Iegūtie foto materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.