Piektdien, 14. oktobrī (2016), plkst. 12.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā Rīgā, Juglas ielā 14, notiks informatīvs pasākums “BALTĀ SPIEĶA DZIESMA 2016”, kuras galvenā tēma būs “Barikādēm — 25”. Pasākumā piedalīsies bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs Dainis Īvāns un LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja Aija Barča.

Atzīmējot Barikāžu 25. gadskārtu un ar tām saistītās grāmatas “Janvāra hronika. LR Augstākās Padomes barikāžu laika preses relīzes” (oriģinālizdevējs LR Saeima) reproducēšanu Braila rakstā, 14. oktobrī (2016) plkst. 12.00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā (Juglas ielā 14) notiks tikšanās ar bijušo Latvijas Tautas frontes priekšsēdētāju Daini Īvānu un LR Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču.Tikšanās laikā tiks runāts par barikāžu laika notikumiem, kas lielai tautas daļai ir bijuši gan zināmi, gan arī vēl neizpausti. Tiks lasītas jaunajā grāmatā iekļautās tā laika preses relīzes, kā arī runāts par patriotiskās audzināšanas nozīmību mūsdienās.