IZSTĀDES

No 1. līdz 30.septembrim izstāde “Ir tādi vārdi …”: latviešu autoru dzeja.
No 3. līdz 28.septembrim Rakstniecības un mūzikas muzeja veidotā izstāde “Zeme un mīlestība”.
No 10. līdz 29.septembrim izstāde “Latvijas lepnums”: laikraksta Diena un TV3 rīkotās akcijas 15.gadadiena.
Līdz 23.septembrim novadpētniecības stendā izstāde “Tikai ar pamatīgu izglītību mēs varam tikt pie godīgas turības”: Jēkabs Dravnieks.

PASĀKUMI
29.septembrī plkst.14.00 aicinām uz Valkas novada Dzejas dienu Valkas mākslas skolā.Piedalās: Madara Gruntmane, Marija Luīze Meļķe,  Zane Brūvere-Kvēpa, Indra Brūvere-Daruliene, Normunds Rudzītis. Pieminēsim novadnieci – dzejnieci Ievu Sprīvuli.

JAUNĀKĀS GRĀMATAS
No 25. līdz 27.septembrim Jauno grāmatu dienas. (Grāmatu izsniegšana 28.septembrī.)Ar grāmatām varēs iepazīties uz vietas bibliotēkā vai mūsu mājas lapā

BĒRNU LITERATŪRAS NODAĻĀ
3.septembrī plkst.11.30 – 14.00 Zinību dienas radošā darbnīca “Kustīgi, lustīgi pirkstiņi”.
15.septembrī plkst.11.00 – 12.00 “Bērnu rīts” – pasākums pirmsskolas un sākumskolas bērniem.
26.septembrī plkst.15.00 Eiropas valodu dienai veltīts pasākums “Dažādās mēlēs” (rīko Valkas ESIP).

Tava Valkas novada centrālā bibliotēka

biblioteka.valka.lv/lv