PASĀKUMI

• 5. martā plkst. 10:00 – Jauno grāmatu diena. Lasītāju kluba biedru tikšanās Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītavā (Limbažos, Rīgas ielā 9):

– jaunieguvumu (nozaru un daiļliteratūras) bibliogrāfiskais apskats;

– aktualitātes bibliotēkā.

• 25. martā plkst. 14:30 LGB pasākumu ciklā “Mūsu viesis” tikšanās ar rakstnieku, grāmatas “Jelgava 94” autoru Jāni JOŅEVU. Pasākums notiks Teātra mājā (Parka ielā 7).

TIKŠANĀS INTEREŠU GRUPĀS

• 4. martā plkst. 16:00 – LGB uz kārtējo tikšanos aicina novadpētniekus, vēstures draugus (Limbažos, Rīgas ielā 9).

IZSTĀDES

• No 2. – 31. martam limbažnieces Ināras GRIŠČUKAS un lādezerietes Ingas PELŠAS radošo darbu izstāde “Pērļu spēles”.

• 3. – 24. marts – informatīva izstāde “Latvijas Gada monēta 2014” (saistībā ar sabiedrības balsojumam par tīkamāko eiro kolekcijas monētu 2014.gadā).

• No 9. marta – Literatūras izstāde “Es skrēju pār dzīvi, es kļuvu par dzeju. Dzejniecei Aspazijai – 150”.

• Literatūras izstāde “Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības Padomē”.

• Informatīva izstāde „Jaunākais par Eiropas Savienību”.

LITERĀTU UN IEVĒROJAMU CILVĒKU DZĪVES PIETURZĪMES

• 4.martā – dzejniekam Kārlim Veidenbaumam – 150 (1865 – 1901)
                • 12.martā – rakstniekam, publicistam Jānim Grīziņam – 115 (1900 – 1941)
                • 18.martā – dzejniecei, rakstniecei, tulkotājai Elzai Stērstei – 130 (1885 – 1976)
                • 23.martā – rakstniekam, žurnālistam Jānim Grīnam – 125 (1890 – 1966)

EIROPAS SAVIENĪBAS INFORMĀCIJAS PUNKTS

(Limbažos, Rīgas ielā 9, tālrunis 64070747, e-pasts

lasitaju_apkalposana@limbazi.lv):

• Grāmatas, bukleti un citi informācijas resursi par Latvijas integrāciju ES un procesiem ES
                  • Uzziņas par Eiropas Savienību
                  • Konsultācijas un apmācības par informācijas avotiem Eiropas Savienības jautājumos
                  • Datu bāze “Nozare.lv” un aktuālākā Eiropas Savienības nozares informācija
                  • Bezmaksas datori ar interneta pieslēgumu

APMĀCĪBAS

(Limbažos, Zāles ielā 8, pieteikšanās, zvanot pa tālruni 29479811, 64070715 vai rakstot e-pastu uz

kristine.kine@limbazi.lv):

• Pamatprasmes darbam ar datoru un internetu
                    • Praktiskas lietas darbā ar datoru
                    • Limbažu un Alojas novadu bibliotēku elektroniskā kopkataloga izmantošana
                    • E-komercijas pakalpojumu izmantošana internetā
                    • Angļu sarunvaloda elementāram līmenim (ar priekšzināšanām)
                    • Krievu sarunvalodas pēcpusdienas (ar priekšzināšanām)

Profesionālie pasākumi bibliotekāriem

• Martā – Limbažu novada publisko bibliotēku apmeklējumi, gatavojoties akreditācijai.
                      • Alojas novada publisko bibliotēku apmeklējumi.
                      • Profesionāla saruna/diskusija Alojas novada publisko un skolu bibliotēku darbiniekiem.

No 2. līdz 5. martam (plkst. 10.30–15.00) Latvijas Nacionālajā bibliotēkā – reģionu galveno bibliotēku  Apaļā galda diskusijas  un 2014.gada pārskatu prezentācijas:

• Latvijas Nacionālās bibliotēkas Mazajā zālē (4. stāvs) – diskusija reģionu galveno bibliotēku direktoriem;
                      • Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) – diskusija atbildīgajiem par darbu ar bērniem un jauniešiem.

Informācijai

27. februāris – 1. marts

– Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde – Rīgā, izstāžu centrā Ķīpsala.