No 9. februāra – 8. martam novada gleznotāja Artura Auzera dabas gleznu izstāde.

Folklorizētā lekciju cikla "Saules godināšana" 3. nodarbība
18. februārī plkst. 18.00 Limbažu Galvenās bibliotēkas lasītavā lekciju cikla "Saules godināšana" trešā nodarbība – "Pavasara saule". Darbošanos vadīs novada folkloristi Aina un Gvido Tobji.

Bibliotēkas pasākumu cikls "Mūsu viesis"
25. februārī plkst. 18.00 Teātra mājā (Limbažos, Parka ielā – 7), Limbažu Galvenās bibliotēkas (LGB) pasākumu ciklā "Mūsu viesis" tikšanās ar grāmatas "Zem sargeņģeļa spārna" autorēm – dzejnieci Liju Brīdaku un skatuves mākslinieci Akvelīnu Līvmani.
Pasākums notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālo atbalstu LGB projektam "Latviešu oriģinālliteratūras lasījumi Limbažu Galvenajā bibliotēkā : 100 gr latviešu oriģinālliteratūras Limbažu novadam".

Informāciju sagatavoja :
Zeltīte Millere