Izstādes:

• No 3. – 31. decembrim novadnieces Ināras Pilskungas privātkolekcijas izstāde “Mani eņģeļi”
  • No 10. – 31. decembrim izstāde no bibliotēkas krājuma materiāliem “Klāt atkal Ziemas Saulgriežu laiks”
  • Decembrī
    Informatīva materiālu izstāde “Jaunākais par Eiropas Savienību”

Pasākumi:

• 6. decembrī :
    – Jauno grāmatu diena un “Lasītāju kluba” (LK) tikšanās no plkst.10.00 (Limbažu Galvenajā bibliotēkā, Rīgas ielā – 9)
    – jaunieguvumu (daiļliteratūras un nozaru literatūras) bibliogrāfiskie apskati
    – domu apmaiņa par izlasīto
  • 6. decembrī plkst. 10.00 Limbažu Galvenajā bibliotēkā Jauno grāmatu dienas Lasītāju kluba viesis – dzejniece, bibliotekāre, mūsu kolēģe Lija Blūma. Dzejas krājuma “Gar jūru ar atmiņām” atvēršana.
  • 21. decembrī plkst. 16.00 dzejoļu konkursa “Svētku sajūta” noslēguma pasākums, labāko autoru apbalvošana un autorlasījumi. Pasākums notiks Limbažu novada pašvaldības mazajā zālē, Rīgas ielā – 16.