Jau sesto gadu martā Baložu bibliotēkā kāds ievērojams Ķekavas novada iedzīvotājs lasa savu bērnības mīļāko pasaku, stāsta par bērnības atmiņām, savu darbu utt.
22.martā mums bija tikšanās ar Ķekavas novada domes deputātu Juri Žilko.

Baložu vidusskolas 2.d klases skolēni bija atnākuši, lai klausītos J.Žilko lasīto H.K.Andersena pasaku „Šķiltavas”, kas bija viņa mīļākā pasaka bērnībā.
Sekoja pārsteigums. Juris Žilko bērniem izstāstīja pašsacerētu pasaku par radio un tā detaļām. Pasaka par Diodēm, Lampām, Mikroshēmu, Rezistoru un citām detaļām, kas bija uzrīkojušas klases vakaru. Bērni ar sajūsmu uztvēra pasakas klausīšanos veidu – guļus. Protams, bērni ar interesi pētīja veco radioaparātu un jau pieminētās detaļas, ko bija līdzi atvedis Juris Žilko. Un kā deputāts atzinās, katru reizi stāstot šo pasaku saviem bērniem, tā sanākot savādāka un beigu nav šai pasakai. Smiekliem un jokiem pilns rīts!
Bērni ar lielu interesi uzdeva dažādus āķīgus un ne tik āķīgus jautājumus par J.Žilko darbu,vaļaspriekiem un interesēm.
Sirsnīgs paldies deputātam Jurim Žilko par atsaucību un aizraujošo lasījumu, bija interesanti klausīties arī bibliotekārēm!